Bałtyk

Wakacje nad rodzimym wybrzeżem mogą być naprawdę udane – zapraszamy nad Bałtyk!

Wielu z nas nie wyobraża sobie, by spędzać wakacje gdzieś indziej niż nad Bałtykiem. Rodzime wybrzeże jest bardzo interesujące – nie możemy narzekać na brak pięknych plaż, poza tym nadmorskie miejscowości niejednokrotnie oferują wiele zabytków i atrakcji, które skutecznie mogą urozmaicić i uprzyjemnić nam czas, czyniąc wakacje niezwykłymi i niezapomnianymi.

Bez wątpienia warto zajrzeć do Trójmiasta. Każde z trzech miast ma zupełnie inny klimat. Gdańsk jest niebywale piękny, przyciąga swoimi zabytkowymi zabudowaniami. Sopot znany jest z molo oraz szalonych imprez na plaży i nie tylko. Gdynia – z pozoru spokojniejsza – może nas naprawdę zaskoczyć. Przecież właśnie tutaj odbywa się Heineken Open’er Festival, który co roku przyciąga tysiące wielbicieli dobrej muzyki.

Poza Trójmiastem mamy inne, mniejsze nadmorskie miejscowości, które w sezonie stają się tętniącymi życiem kurortami. Wychodzą naprzeciw rodzinom, parom, a także grupom przyjaciół chcącym spędzić zwariowane, imprezowe wakacje. Oferta noclegowa obejmuje pokoje gościnne, hotele, apartamenty, a także pola namiotowe czy przyczepy campingowe – a więc dostosowana jest do różnych możliwości finansowych i potrzeb.