Czyli Siedem Szczytów Kontynentów

Czyli Siedem Szczytów Kontynentów

Od 29 października 2010 r. do 2 listopada 2010 r. zespół instrumentalny Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej gościł w Norwegii. Spełnić podczas swojego pobytu wiele marzeń (surfować, nurkować, uczyć się hiszpańskiego, salsy, jeść lokalne specjały, wylegiwać się na plaży, skoczyć ze spadochronem, czy cokolwiek innego, co chcesz). Zrobili mi również apetyt na Tajlandię czy RPA… Świetnie jest mieć możliwość swobodnego i spontanicznego decydowania swoim czasie i kolejnych miejscach do odwiedzenia. Również w internecie – rejestrujesz się, znajdujesz chętnych na wymianę, uzgadniasz warunki i w tym samym czasie lub w różnych terminach – oni przyjeżdżają mieszkać w Twoim domu, a Ty jedziesz, by mieszkać np., uw Sztokholmie.

Web jest wypełniony różnymi informacjami oobe i ld ale pamiętajcie niewierzcie wszystkim których artykóły czytacie są bowiem zwolennicy jak i przeciwnicy oobe i ld przeciwnicy muwią że podczas podróży przeżywali i spotykali stworzenia które były grożne i nieprzyjazne zwolennicy twierdzą zaś że to bzdura i że stworzenioa te są miłe i przyjazne obie strony jednak mają racje bo podróże astralne przenoszą nas w inne wymiary i poziomy podświadomości. Wyprawy rowerowe pozwalają więc zobaczyć nawet znane miejsca z zupełnie nowej perspektywy. Doskonałym sposobem są wyprawy rowerowe. Wybierz się z nami na niezapomniane wakacje.

Nie wiedziałem gdzie się obrócić, ale spostrzegłszy jakiegoś pana w latach klęczącego w ławce, udałem się do niego, mówiąc iż jestem (Polako) niby że jestem Polakiem.- Ten pan pobożny zaraz mnie do szpitala, gdzie są zakonnice, zaprowadził, paszport mój oddał, i zawiedli mnie na trzecie piętro, gdzie wkrótce ksiądz polski nadszedł, i z nim się rozmówiłem. Ile rozumiem, że w przypadku wypraw ambitnych, mam tutaj na myśli wyprawy w wysokie góry, czy podróże mogące wnieść znaczący wkład w poznanie określonego wycinka rzeczywistości (np.

 

Póki co jesteśmy jeszcze w obrębie Doliny Owensa, w której jest sporo ciekawych miejsc: stanowisko najstarszych drzew na świecie, liczących około five tysięcy lat sosen długowiecznych (The Ancient Bristlecone Pine Forest w Górach Białych) pozostałości obozu – de facto – koncentracyjnego, jaki rząd amerykański stworzył dla swoich obywateli japońskiego pochodzenia w czasie II wojny światowej Alabama Hills – niezwykle malownicze formacje skalne, wśród których nakręcono całe mnóstwo hollywoodzkich filmów, głównie westernów Portal Whitney – leśne obozowisko-marzenie, doskonałe miejsce wypadowe do wyprawy na Mt. Whitney, najwyższą górę Stanów Zjednoczonych (nie licząc Alaski z jej bezkonkurencyjnym kolosem – Denali).