Podróże Astralne Czyli OOBE

Podróże Astralne Czyli OOBE

Wszyscy gdzieś pędzą, zabiegani swoimi, i nie tylko swoimi, sprawami. Targi PODRÓŻE zostały odebrane jako impreza, gdzie różnorodnej ofercie wystawców towarzyszą ważne wydarzenia środowiskowe, a przy tym wyróżniają się programem dla klientów indywidualnych. Świadczą tym dziesiątki spotkań ze znanymi podróżnikami, dyskusji, projekcji filmów a także pokazów dla początkujących i wytrawnych podróżników, miłośników relaksu w słońcu, amatorów zimowych szaleństw, zwolenników rodzinnego wypoczynku – mówi Jacek Oryl – prezes zarządu Murator EXPO sp. z. i dyrektor WTT PODRÓŻE. Jestem przekonany, że najbliższa edycja Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE będzie kolejnym rokiem służącym rozwojowi tej imprezy – dodaje Jacek Oryl. Podróże i wycieczk i do dalekich, bardzo tajemniczych i ciekawych krajów to często jedno z największych marzeń każdego podróżnika. Podróże kształcą, a świat wart jest ciągłego odkrywania i poznawania. Wielkie organizacje gospodarcze wydają miesięcznie na podróże służbowe i organizacje spotkań konferencyjnych ogromne środki pieniężne.

Organizujemy egzotyczne podróże do tak odległych miejsc jak Bali, Indonezja, Chiny, Meksyk czy Kuba. Ponadto w każdym numerze magazynu Podróże praktyczne i sprawdzone porady jak dobrze zaplanować i przygotować się do podróży, gdzie spać, jak dojechać, co zabrać ze sobą na wyprawę. Indywidualne podróże biznesowe podejmowane z kolei w konkretnym celu służbowym, dla nawiązywanie kontaktów zawodowych np. podpisanie kontraktów. Tam jeż warto wybrać się na wakacje. Tak, Bory Tucholskie są wspaniałym, zielonym kompleksem, który zaprasza na wycieczki piesze, rowerowe i spływy kajakowe. Są to więc podróże w regiony winiarskie, podczas których można odwiedzić miejsca związane z produkcją wina.

W czasie rodzinnej podróży w 1998 roku (zwiedzaliśmy wybrane miejsca w Szwajcarii, we Włoszech i we Francji) w drodze do Aosty i góry Piemontu przez tunel Mont Blanc, zatrzymaliśmy się u stóp lodowca Bossons. Mariusz wyjmuje flagę, którą przygotował na ten nasz wyjazd spełnionych wspólnych marzeń.

Wystarczy wpisać tylko swoją miejscowość, by na ekranie komputera pojawiły się dokładnie opisane szlaki rowerowe z wymienionymi atrakcjami czy określonym poziomem trudności. Oczywiście idealnym pomysłem jest także skorzystanie z bagażnika samochodowego i wyprawa do innej miejscowości, by tam rozpocząć rowerowe wojaże. W krótkim czasie każdy z nas wypija po ok. three litry płynów. Dzwonię, omawiam sprawy domowe, ustalam, kto, co i kiedy w czasie mej nieobecności.